УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.
Главная страница » Гарантований подарунок від SlotsCity за 7 депів від 300 грн

Гарантований подарунок від SlotsCity за 7 депів від 300 грн

Казино Slots City пропонує своїм гостям акцію “Гарантований подарунок за 7 депів від 300 грн”. Ця акція дає можливість гравцям отримати безкоштовні подарунки за кожен 7-й успішний депозит від 300 грн.

Для того, щоб отримати свій подарунок, гравцям необхідно зробити депозити від 300 грн і по досягненню кожного 7-го депозиту, гравець може отримати спін у Bonus Machine. Залежно від кількості депозитів гравці можуть виграти гривневі подарунки або фріспіни.

Отримати спін в Bonus Machine на сайті Slots City можна виконавши наступні кроки:

  1. Зареєструйтеся на сайті Slots City та авторизуйтесь в своєму аккаунті.
  2. Поповніть свій рахунок на сайті за допомогою будь-якого доступного методу оплати від 300 грн.
  3. Повторіть цю операцію 6 разів, тобто зробіть ще 6 депозитів від 300 грн кожен.
  4. Після 7-го успішного депозиту від 300 грн, ви отримаєте можливість спробувати свої щастя в Bonus Machine.
  5. Клікніть на кнопку “Прокрутити” на Bonus Machine та отримайте свій приз.
  6. Якщо вам пощастить та ви виграєте фріспіни або гривневі подарунки, знайдіть їх в своєму аккаунті на сайті Slots City та використовуйте для гри.

При досягненні 21 депозиту гравці мають шанс виграти гривневий джекпот без вейджера. Після досягнення 21 депозиту гравець може знову почати збільшувати свої шанси на виграш джекпоту.

Важливо зазначити, що для отримання спіну у Bonus Machine, гравцям необхідно зробити щонайменше 1000 ставок у рамках чесної гри. Також, акція триватиме безстроково, що дає можливість гравцям отримувати подарунки протягом довгого часу.

Bonus Machine
Bonus Machine

Відзначимо, що Slots City завжди надає своїм гостям безпечне та відповідальне геймінг-середовище, а також забезпечує широкий вибір ігор від провідних постачальників програмного забезпечення.

Як можна отримати спін в Bonus Machine на сайті Slots City?

Для отримання спіна в Bonus Machine необхідно зробити 7-й, 14-й або 21-й успішний депозит від 300 грн на сайті Slots City. Після досягнення кожної з цих кількостей депозитів, вам буде надана можливість прокрутити Bonus Machine та виграти гривневі подарунки або фріспіни.

Які подарунки можна виграти в Bonus Machine на сайті Slots City?

Залежно від кількості успішних депозитів від 300 грн, ви можете виграти гривневі подарунки або фріспіни. При досягненні 7-го та 21-го депозитів ви можете виграти гривневі подарунки, а при досягненні 14-го депозиту – фріспіни. Детальну інформацію про подарунки можна знайти на сайті Slots City.

Як часто можна отримувати спіни в Bonus Machine на сайті Slots City?

Ви можете отримати спін в Bonus Machine на сайті Slots City кожен раз, коли здійснюєте успішний депозит від 300 грн. Якщо ви зробили менше 7 депозитів від 300 грн, вам буде надана можливість прокрутити Bonus Machine після досягнення 7-го депозиту. Аналогічно, для отримання нових спінів, вам необхідно зробит

Які вимоги до отримання подарунків від Bonus Machine на сайті Slots City?

Щоб отримати спін в Bonus Machine на сайті Slots City, необхідно здійснити успішний депозит від 300 грн. Щоб отримати подарунок, потрібно досягти кількості успішних депозитів від 300 грн, зазначених на сайті Slots City.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *