УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Усі фрібети букмекерів

Главная страница » Усі фрібети букмекерів
7% кешбеку ЩОСЕРЕДИ
T&Cs Apply
ЛІЦЕНЗІЯ КРАІЛ №245 від 31.08.2023
777% + 777 FS + 7% кешбеку ЩОСЕРЕДИ
бездепозитний бонус 100 гривень
Ліцензія
Ліцензія України КРАІЛ № 603 від 27.09.21
бонус за реєстрацію 100 гривень
до ₴150 000 за реєстрацію
T&Cs Apply
КРАІЛ № 434 от 13.12.2022
Отримайте бонуси за перші 5 поповнень!
T&Cs Apply
Українська Ліцензія: КРАІЛ від 10.02.2021 № 47
1 оберт в колесі чудес

Фрібет (від англійської free bet – безкоштовна ставка) – це вид ставки, за якої з рахунку гравця не списуються кошти. Беттор ставить певну суму коштів із бонусного рахунку, номінал, подарований букмекерською конторою, і у разі програшу парі нічого не втратить. 

Фрібет в БК України

Фрібет – вид заохочення для клієнтів від букмекера. Гравець отримує чистий виграш із фрібету (безкоштовної ставки) на ігровий рахунок, а при програші не втрачає кошти.

У разі успіху гравець отримує чисту суму виграшу з вирахуванням з неї наданої суми фрібету. 

Які фрібети бувають

Фрібети поділяються на два типи:

Депозитний фрібет нараховується гравцеві за поповнення ігрового рахунку – внесення депозиту. Багато букмекерських контор пропонують новачкам фрібет за перше поповнення рахунку. Розмір депозитного фрібету може як становити якийсь відсоток від внесеної суми, так її повністю повторювати, але з якимось максимальним порогом, так і просто складати довільну суму (наприклад, 2000 грн).

Бездепозитний фрібет дарується беттор без необхідності поповнення рахунку. Наприклад, деякі БК пропонують фрібет гравцю за встановлення мобільного додатку. 

Умови нарахування фрібетів можуть бути різними:

 1. Фрібет за реєстрацію – поширений вид вітального бонусу, який нараховується новому гравцю, який створив обліковий запис у системі БК. Нерідко є промокоди, що підвищують суму безкоштовної ставки: так Покерматч пропонує новачкам 330 гривень – кожному
 2. Фрібет за першу ставку зустрічається рідше. Бажаючому отримати безкоштовну ставку гравцю потрібно не просто зареєструватися, а й укласти перше парі на реальні гроші: новачок Parimatch для отримання фрібету 300 грн повинен зробити одну або кілька ставок на загальну суму в 100 грн.
 3. Фрібет за встановлення мобільного додатка . Умови можуть бути різні. Наприклад, «Сапфірбет» нараховує 1575 грнновачкам, які завантажили і пройшли реєстрацію через додаток . А БК «Вибет» не вимагає такої процедури і пропонує бездепозитний фрібет у 1500 грн усім клієнтам, які вперше завантажили додаток.
 4. Фрібет за участь у акціях . Усі БК іноді проводять акції, а безкоштовні ставки – найпоширеніший вид призу. Найчастіше при виконанні всіх умов гравець отримує фіксовану суму, іноді ж акція має загальний призовий фонд, який розподіляється порівну між переможцями. Такі акції час від часу проводить BetBoom – один щасливчик може отримати до 200 тисяч грн фрібетами. Якщо переможців буде двоє, то їм дістанеться вже по 100 тисяч фрібетів. І так далі. «Бетсіті» регулярно розігрує фрібети , які не вимагають внесення депозитів, у соціальних мережах. 
 5. Фрібет у формі кешбеку – букмекерська контора дарує гравцю безкоштовну ставку після програного парі. Гравець БК, який  отримує фрибет після укладання парі на точний рахунок у футбольному матчі, якщо той у підсумку закінчився з рахунком 0:0 і ставка програла (природно, якщо гравець спочатку ставив на 0 :0, то ставка виграє і фрібет не нараховується). 
 6. Фрібет у рамках програми лояльності – БК не лише намагаються залучити новачків, а й утримати гравців, що діють. Заохотити безкоштовними ставками активних бетторів – більш ніж робочий варіант. Зазвичай для отримання бонусу потрібно за якийсь період (найчастіше – за місяць ) укласти певну кількість парі на певну суму. 
 7. Фрібет на честь особливих подій . Хорошим прикладом є бонус від “Сапфірбет”, який вітає клієнтів з днем ​​народження безкоштовною ставкою 100 євро. 

Як отримати фрібет

Умови нарахування безкоштовної ставки можуть бути найрізноманітнішими залежно від букмекерської контори та умов акцій. Однак у більшості випадків весь процес уміщається в таку схему дій:

 1. Зареєструйтесь на сайті/додатку компанії.
 2. Якщо потрібно, натисніть кнопку підтвердження участі.
 3. Виконайте умови отримання фрібету (внесіть депозит на довільну/певну суму, зробіть ставку на певну подію, візьміть участь у конкурсі прогнозів – все залежить від аукціонної програми). 
 4. Отримайте безкоштовну ставку!

Як відіграти фрібет

На жаль, отриману від букмекерської контори безкоштовну суму не можна просто так перевести з бонусного рахунку на ігровий та зняти – фрібет необхідно поставити, тобто відіграти. Умови відіграшу фрібету можуть відрізнятись навіть у рамках однієї БК залежно від бонусної програми. Зазвичай отриманий фрібет потрібно відіграти цілком, хоча деякі букмекери дозволяють розбити суму на кілька ставок.

Зустрічаються і складні умови, коли фрібет потрібно послідовно ставити кілька разів, перш ніж сума чистого виграшу (тобто від суми виграшу майже завжди віднімається сума нарахованого фрібету) надійде на ігровий рахунок, звідки її можна зняти.

Також можуть бути обмеження за коефіцієнтами, подіями (як на суворо на певні турніри, так і навпаки: певні змагання та види спорту виключені з програми) та видам парі (строго на ординар чи строго на експрес ).

Важливо пам’ятати, що за рідкісним винятком усі фрібети мають термін відіграшу: від 24 годин з моменту зарахування до місяця. Якщо беттор не виконає умови відіграшу за вказаний термін (букмекер завжди попереджає про це в умовах отримання бонусу), то фрібет просто згорить.

Крім того, звичайні ставки з ігрового рахунку можуть бути розраховані з поверненням за коефіцієнтом 1,00 і тоді кошти просто повертаються на ігровий рахунок: з фрибет зазвичай повернення неможливе, і безкоштовна ставка зараховується як програна. 

Кому можуть не нарахувати фрібет

Причини, через які гравець не отримав безкоштовну ставку, також сильно варіюється. Найпоширеніший і очевидний – найчастіше фрібет призначений новачкам, і клієнт, що вже діє, не підходить під умови акції. Про це варто пам’ятати і при зміні однієї БК на іншу.

Більшість акцій вимагають від гравця підтвердження участі в особистому кабінеті та/або на сторінці бонусу. Без цього клієнт, що навіть виконав всі інші умови, не отримає такого бажаного призу.

Також трапляються випадки, коли беттор упустив з уваги одну з важливих умов, як, наприклад, термін дій акції та фрібету, мінімальну суму поповнення рахунку (якщо фрібет з депозитом), коефіцієнт на подію тощо.

Ну і, нарешті, може мати місце банальний збій у роботі БК. Якщо гравець упевнений, що виконав всі умови, але так і не отримав фрібету, необхідно зв’язатися з підтримкою своєї контори. І навіть якщо не впевнений – БК завжди намагаються максимально оперативно відповісти гравцеві та допомогти з вирішенням питання, адже це й у їхніх інтересах.